Publicēts: 07.03.2019. Aktualizēts: 31.03.2022.

Ņemot vērā Ministru kabineta lēmumus par Covid-19 infekcijas ierobežošanu un nolūkā samazināt cilvēku plūsmu Latvijas Bankas klientu kasē, pieņemts lēmums ierobežot Latvijas Bankas sniegtos pakalpojumus klātienē – kasē Rīgā, K.Valdemāra ielā 1B. 

  • Latvijas Bankas kasē klātienē nav iespējams iegādāties kolekcijas monētas un numismātikas produktus. Aicinām iegādi veikt vietnē e-monetas.lv, izmantojot VAS "Latvijas Pasts" eksprespasta pakalpojumu.
  • Latvijas Bankas kasē klātienē ir iespējama vietnē e-monetas.lv iegādāto kolekcijas monētu un citu numismātikas produktu, kā arī 2 eiro piemiņas monētu tīstokļu izsniegšana (saņemšanas laiks tiks paziņots pirkuma izdarīšanas brīdī);

Svarīgi! Dodoties uz Latvijas Bankas kasi, jāievēro, ka:

  • telpās nedrīkst atrasties personas, kurām noteikta mājas karantīna vai izolācija vai kurām ir elpceļu infekcijas slimības pazīmes;
  • sejas maksu lietošana – pēc paša apmeklētāja ieskatiem (tā netiek noteikta kā pienākums);
  • ieteicams ievērot 2 metru distanci;
  • iespējami ierobežojumi saistībā ar telpās vienlaicīgi atrodošos personu skaitu (atbilstoši apsardzes darbinieku norādēm).

Klientu kasē

Covid-19 infekcijas ierobežošanas pasākumu dēļ Latvijas Bankas klientu kasē kolekcijas monētas un numismātikas produktus šobrīd iegādāties nav iespējams. Aicinām monētas iegādāties vietnē e-monetas.lv.

E-monetas.lv

Vietnē pieejams plašs Latvijas Bankas kolekcijas monētu un citu numismātikas produktu klāsts.

Pirkumus var veikt gan privātpersonas, gan Latvijas uzņēmumi, nodrošināta iespēja ērti norēķināties, izmantojot VISA, VISA ElectronMasterCard un Maestro norēķinu kartes, kā arī "Swedbank" AS, AS "Citadele banka" un AS "SEB banka" internetbankas.

Numismātikas produktus e-monetas.lv var iegādāties arī privātpersonas un juridiskās personas ārvalstīs.

monetas-bank-en